Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Ahşap Country Mutfak Dolabı

Ahşap country I mutfak dolabı, klasik beyaz country dolaplardan farklı olarak ahşap yapıdadır. Işık alan ve doğallığı sevenler için mükemmel bir görüntü sunmaktadır. Kapakları mdf üzerine doğal ağaç kaplamalıdır ve cilalıdır. Sudan etkilenmez. İpek mat yapıdadır.

Ahşap Country Mutfak Dolabı

Çekmeceleri standart 3 yada 4 çekmece ile 2 büyük çekmece barındırır. Tüm çekmeceleri ve kapakları stoplu aksesuar ile ürettik. Bunun yanı sıra Kapaklı raflı kiler dolabı, 80 cm lik genişliği ile küçük mutfakların bir çok malzemesini rahatlıkla alır.

Ahşap Country Mutfak Dolabı

Ahşap country mutfak dolabı maun rengine, çimstone tezgah ve tuğla görünümlü seramik ile kontrast yapıcak uyumu sağladık. Ayrıca retro fırın, ocak ve davlunbaz ile mutfak tam takım olarak güzel bir görünüm sağlıyor. Klasikleşen göbekli kapaklar, eskiye olan özleminizi tekrar canlandıracaktır.

Ahşap Country Mutfak Özellikleri
  • MDF Gövde
  • Kaplamalı cilalı kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Raflı kiler dolabı
  • Çekmece içi tabaklık
Ahşap Country Mutfak Dolabı

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Tüm Mutfak Dolabı Modellerimiz için ———- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız için ———————— TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.