Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Akrilik U Mutfak Dolabı

Akrilik U Mutfak Dolabı, genellikle iki kolun birinde ada barındırır. Adanın tezgahı kademeli olarak düşünülmüştür ve bir tarafı normal tezgah boyundadır .Bunun yanı sıra  adanın diğer tarafı bar masası şeklinde olup normal tezgah yüksekliğinden 25 cm daha yüksekte durmaktadır. Bar masası mantığıyla yapılan bu ada, iki bar taburesi ile şık bir görünüm ve kullanım elde ediyor.

Akrilik U Mutfak Dolabı
Akrilik kapaklar stopludur. Mdf gövde yüke dayanıklı birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Kör köşe noktasında bir adet fasulye bulunmaktadır. Ayrıca Akrilik U mutfak dolabı’nda, yukarı açılan cam kapakların yanı sıra, ankastre dolabı ve tek kapaklı frenli kiler dolabı bulunmaktadır.

Gola kulp ile tüm kapaklarda boydan boya aluminyum kulp bulunmaktadır. Bu şekilde kapak ortasında el izi gibi sorunlarınız kalamayacak.

Akrilik U Mutfak Dolabı
U Mutfak Özellikleri
  • MDF Gövde
  • Akrilik kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Yukarı açılan cam kapaklar
  • Ankastre Dolabı
  • Fasulye kör köşe sistemi
Akrilik U Mutfak Dolabı

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Tüm Mutfak Dolabı Modellerimiz İçin ———- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız için ——- —————- TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.