Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Country L Mutfak Dolabı

Country L Mutfak Dolabı

Country L mutfak dolabı, klasik bir yapıya sahip. Beyaz mat lake kapaklarının yanı sıra cam kapakları ve vitrini var. Yeni country dolaplarımızda, kiler dolapları, frenli sistemler, içten ışıklandırmalı dolaplar var. Yani eskiyi yeniyle harmanladık.

Geniş mutfaklar için bir çok özellik barındıran country L mutfak dolabı, parlak stargalaxy tezgahı ve mermer desenli tezgah arası fayans ile mükemmel uyum sağlıyor.

Geniş alt dolapları bir çok mutfak eşyanızı rahatlıkla alabilecek yapıda. Bunun dışında dolap içi sistemlerle entegre edi.

Country L Mutfak Dolabı

Geniş cam kapaklı vitrin dolapları, bardak, tabak yanı sıra elektronik aletlerinizi de rahatlıkla koyabileceğiniz raflara sahiptir. Ayrıca içinde kendinden ışıklandırması var. Sağlam lake kapakları uzun yıllar sararmadan kalacak.

Country L Mutfak Dolabı
Country L Mutfak Özellikleri
  • MDF Gövde
  • Lake kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Gola kulplar
  • Ankastre Dolabı
  • Çekmece İçi tabaklık

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak Dolabı Modelleri  için ———- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız için —————- TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.