Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Farina Mutfak Dolabı

Farina mutfak dolabı, özellikle 2.5 – 3 m lik alanlarda mutfağı olanlar için ideal. Parlak gri akrilik kapakları, çimstone tezgahı ve siyah cam kapakları ile mutfaklarınız için istediğiniz modern görüntüyü bulacaksınız. Farina mutfak yapısına göre L şeklinde de üretilebilen bir yapıya sahip.

Farina Mutfak Dolabı

4 adet tam açılır tandem box çekmece, geniş yapısıyla bir çok malzemeyi kolaylıkla almaktadır. Ayrıca üst dolapları ekstra raflı olarak imal ettik. Bu şekilde bardak sınıflandırması, daha dar kap ve tabaklar için uygun depolama alanı sağlar. Farina’nın orjinal akrilik gri yapısının dışında beyaz, krem, antrasit gibi renklerle de üretim seçeneği var.

Farina Mutfak Dolabı

Farina Mutfak Dolabı Özellikleri

  • MDF Gövde ve iskelet
  • Akrilik kapaklar
  • Stoplu tandem box çekmeceler
  • Stoplu menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Siyah orjinal kapaklar
  • Değişken kapak rengi

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak dolabının yanı sıra komple anahtar teslim tadilat faliyetleri de yapan firmamız TADİLAT MİMARI nın sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Tadilat hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Modern Mutfak Modellerini, nasıl mutfak seçimi yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız buradan sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.