Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Gona Mutfak Dolabı

Gona mutfak dolabı, parlak akrilik kapakları, çimstone tezgahı ile mükemmeldir. Ayrıca çimstone yapılı adası ile geniş mutfaklar için iyi bir seçim. L şeklinde ki yapısı, beyaz ağırlıklı renk tonu ile mutfağınızı hem doldurur hem de ferah bir görüntü sağlamakta.

Gona Mutfak Dolabı

Tezgah üzerinde dolaptan çok sergi alanı var. Depolama alanı buzdolabı etrafına yapılan kiler ve raflı dolaplar içerisindedir. Ayrıca tek kapaklı ve tandem box çekmeceli tam açılır kiler dolabı çok geniş. İçerisine malzemelerinizi gönül rahatlığıyla koyun. 2.5m uzunluğunda ki adası, aynı anda 3 kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği yapıda. 

Oturum alanının tam arkasında 3 adet geniş dolap bulunur. Ankastre dolabı ile uyum sağlar. Ocak ve davlumbaz etrafı özellikle açık raflar ile geniş bırakılmıştır. Yemek yaparken ferahlık hissi verir. Ayrıca malzemelerin ömrünün uzamasını hedefler. 

Gona Mutfak Dolabı

Ankastre dolabı ve kiler sistemleri büyük bir depolama alanı sağlar. Toplu bir görüntü sergiler. Çift kapaklı ikiz kiler sistemi çekmecelerle bütünleşerek kullanım kolaylığı sağlar.

Gona Mutfak Dolabı

İkiz Kiler ve Kör Köşe Sistemi

İkiz kiler sistemi ile daha rahat ve kullanılabilir bir kiler dolabıdır. Sistemin alt dolabı derin bir çekmeceden oluşurken üst te ikiz kiler sisteminiz olacak. Alt çekmece yerine boydan ikiz kiler dolabı da kullanıma uygun. 

İkiz Kiler Dolabı

Kör köşe noktasında bulunan köşe fasulyesi yada döner tablalı köşe sistemi ile ulaşılabilirlik sağlıyoruz. Bu şekilde kullanım güçlüğü çektiğiniz alanlar kocaman depolama alanı oluyor.

 

Kör Köşe Sistemi

 

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayıp, whatsapptan mesaj yazarak bize ulaşın. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak dolabının yanı sıra komple anahtar teslim tadilat faliyetleri de yapan firmamız TADİLAT MİMARI nın sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Tadilat hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Modern Mutfak Modellerini, nasıl mutfak seçimi yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız buradan sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.