Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak dolabı imalatı çok önemli bir konudur. Biz basitçe bir usta gönderip iki duvar ölçüsü alarak size mutfak dolabı yapmıyoruz. Evin en önemli alanı olan mutfağın, sizin hayalinize uygun şeklini çıkarmaya çalışıyoruz. Bunun içinde konusunda uzman bir iç mimar ile keşif yaptırıyoruz. Keşif, mutfağın ölçüsünün alınmasından, evde yaşayan insanların mutfaktan beklentisine kadar devam ediyor. Sadece bu da değil. piyasada mevcut olan tüm mutfak malzemeleri hakkında bilgi de veriyoruz. Bizim keşfimiz sonrasında mutfak dolabı imalatı konusunda hiçbir soru işareti kalmıyor.

İmalat Süreci Nasıl İşler

Mutfak dolabı imalat süreci, evinize yapılan keşifle başlar. Keşif sonrası sizin mutfağınıza uygun, aksesuarları sizin istekleriniz doğrultusunda olan mutfak dolabının hesaplanması yapılır. Sonrasında sizin kabul etmeniz durumunda, mutfak projenizin 3D çalışması yapılır. Bu çalışma, piyasada ki markalı mutfak firmalarından da farklı olarak sizin mutfağınızın aldığı ışık, duvar rengi, zemin rengi, tezgah ve tezgah arasına kullanılacak seramikleri de düünerek %90 uyumlu yapılacaktır . Basit, sadece şekli anlatan çizimler ile hayallerinize kavuşmanız zordur. Bizim için önemli olan sizin düşüncelerinize en yakın olanı imal edebilmektir

Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahı, keşifte düşünülen ve size sunulan çeşitler içinden seçilecektir. Tezgah seçerken bir kaç kıstasımız olur. Birinci öncelik sağlamlıktır. Sıcaktan, limondan, sudan etkilenmeyen tezgahlar her zaman uzun ömürlü olacaktır. İkinci konu da maliyettir. Günümüz piyasa koşullarında tezgah fiyatları yüksek olduğu için, bazı durumlarda maliyet, sağlamlığın da önüne geçer. Son olarak tezgah rengi seçimlerimizi etkiler. Mutfak kapaklarına, tezgah arasına ve zemine uyumlu bir renk tezgah için önemlidir.

Saydığım tüm kıstaslar neticesinde Mermerit, Granit, Çimstone, Corian, Belenco, Seramik ve Porselen olamak üzere çeşitli tezgah seçenekleri ortaya çıkacaktır.

Mutfak Tezgahı İmalatı Süreci

Mutfak dolabı tasarlanırken ve bütçe oluşturulurken tezgah konusu da netlik kazanır. Size sunacağımız 3d çizimlerde tezgahın uyumunu da görürsünüz. Mutfak dolabınız üretilip, evinizde kurulduktan sonra, tezgah ölçüsü alınır. Ölçü alımı sonrası malzemesine göre 3-4 gün içinde tezgahınız hazır olur.

Mutfak konusunda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamızın ana sitesi olan TADİLAT MİMARİ sitesinden buraya girmeniz yeterli. ————— MUTFAK DOLABI İMALATI

Mutfak Dolabı konusunda detaylı bilgi için ——— MUTFAK DOLABI MODELLERİ