Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Kiler Dolaplı I Mutfak

Kiler Dolaplı I Mutfak

Kiler dolaplı I mutfak, Türkiye genelinde neredeyse her evin diyebileceğimiz mutfak dolabı şeklidir. Küçük mutfaklarda yada L dönme sansı olmayan mutfakların olabileceği dolap I mutfaktır.

Dolabımız Lake kapaklı, gola kulpludur. Bunun yanı sıra menteşe ve rayları tamamen stoplu olarak düşünülmüştür. Dolaptan çok çekmece barındırır. Bu şekilde çekmecelerin bazıları özel sistem tabaklı olarak yapılmıştır.

Kiler Dolaplı I Mutfak

Kiler Dolaplı I Mutfak

Yine farklı olarak geniş çekmecelerimize tencerelerde rahatlıkla konulabilmektedir. Ayrıca içerisinde bulunan organizer yapısı çekmece, tabak ve bardakları aynı anda kullanma kolaylığı sağlar.

Kiler dolap, tek kapaklı olup altı çekmece de olabilmektedir. Bunun yanı sıra kapakta raflı ve stopludur.

I Mutfak Özellikleri
  • MDF Gövde
  • Lake kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Gola kulplar
  • Ankastre Dolabı
  • Çekmece İçi tabaklık

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak Dolabı Modellerimiz  için ———- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız içi——————— TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.