Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Lagos Mutfak Dolabı

Lagos mutfak dolabı, orjinal country tarzı ile klasikleşmiş mutfak dolabı çizgisini korumaktadır. Yeşil ve mavinin karışım tonuyla ahşap tezgahın uyumu değişik bir albeni yaratmaktadır.

Kapak rengi marjinal olarak görülse de country nin doğasına uygun renkler taşımaktadır. Ayrıca bu kapaklarda beyaz yada krem tonlarda mevcut.

Country tarzının kapak şekli olan göbekli kapaklar Lagos ta kullanılmıştır. Bu kapak türünün farklı versiyonlarıda kullanıma uygun. Bunun yanı sıra kör köşe noktasında ikili sepet, stoplu ray ve menteşelerin kullanıldığı dolabımız, görüntüde klasik, kullanımda moderndir.

Lagos Mutfak Dolabı Özellikleri

  • MDF gövde ve iskelet
  • Mat lake kapaklar
  • Stoplu ve tam açılım çekmeceler
  • Stoplu menteşeler
  • Ahşap, koruma cilalı masif tezgah
  • Tek kapaklı sepetli kiler dolabı

Kör Köşe Fasulye

L dönen dolabımızın kör köşesine erişimi sağlamak için, köşe modülüne eklediğimiz fasulye ile rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kullanımı zor olan bir depolama alanı sizin!

Kiler Dolabı

Tek parça frenli kiler dolabı sayesinde ürünlerinizi rahatlıkla depolayabilirsiniz. Ayrıca mutfakların olmazsa olmazı kavanozlar, bakliyatlar kiler dolabımızda yer bulabilecektir.

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak dolaplarımızın yanı sıra evinizin komple tadilatının yapımında firmamız TADİLAT MİMARI sizin yardımcınız olacaktır. Sitemizi buradan ziyaret edin.

Mutfak Dolabı model seçimlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek için Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.