Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Lila L Mutfak Dolabı

Lila L Mutfak Dolabı

Lila L mutfak dolabı, farklı rengi, oval dönen bitimleri ve köşesiyle farklı bir tarz yansıtır. Mutfağınıza renk katacak, bir o kadar da kullanım kolaylığı sunan Lila L mutfak, alt ve üst dolaplarına ek olarak sergi rafları sunmaktadır.

Çimstone tezgahı ve cam mozaik tezgah arası mozaikleri birbiriyle ve kapaklarla uyum sağlıyor.

Lila L Mutfak DolabıAnkastre dolabı, iki kapaklı raflı kiler dolabı, tezgahtan yer kazandırırken, dünya kadar mutfak malzemesini de depolama şansı sağlıyor. Ayrıca Lila L mutfak dolabı nda, çekmeceler tam açılır tandem box sistemiyle yapıldı. Bu şekilde sistem çekmecenin tamamını kullanma sansı verir.
Lila L Mutfak Dolabı
Lila L Mutfak Özellikleri
  • MDF Gövde
  • Lake kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Çimstone tezgah
  • Ankastre Dolabı
  • Raflı kiler dolabı

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak Dolabı Modellerimiz  için ———- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız için ——————- TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.