Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Rezoni Mutfak Dolabı

Rezoni Mutfak Dolabı

Rezoni mutfak dolabı, country tarzının en saf halini barındırır. Örneğin, ipek mat lake beyaz kapaklar. Bu kapaklara uyumlu masif ahşap tezgah ve beyaz tezgah arası seramiklerle klasik country tarzını yansıtır.

Dar ve küçük mutfaklar için tercih edilen Rezoni mutfak, 2.5m ile 4m arası mutfak duvarına sahip tüm evlerde rahatlıkla kullanım sunar.

Klasik yana açılan kapaklar, CNC gövdeli kapaklar ile siyah kulplar değişik bir uyum sergiliyor. Ayrıca bu kadar klasik bir yapıda teknolojik unsurları da yabana atmamak gerek.

Stoplu tam açılır çekmeceler, stoplu menteşeler, kapak açılımıyla çıkan çöp kovası bu modelde standarttır.

Rezoni Mutfak Dolabı

Rezoni Mutfak Dolabı Özellikleri

  • MDF gövde ve iskelet
  • Membran cnc gövdeli kapak
  • Stoplu tam açılım çekmece rayı
  • Stoplu menteşe
  • Ahşap cilalı masif tezgah
  • Ankastre sisteme uyumlu yapı

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Tüm bunlara ek olarak mutfak dolabının yanı sıra komple anahtar teslim tadilat faliyetleri de yapan firmamız TADİLAT MİMARI nın sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Tadilat hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Modern Mutfak Modellerini, nasıl mutfak seçimi yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız buradan sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.