Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Rona Mutfak Dolabı

Geniş mutfaklar için önerebileceğimiz tamamen orjinal tasarım hatlarına sahip Rona, evinize farklı bir soluk getirecek.

Parlak lake kapaklar, bambu ahşap ada tezgahı ve yine bambu ahşap kapakların olduğu, kullanımı son derece efektif olan Rona, modern mutfak tanımının karşılığıdır.

Rona Mutfak Dolabı

 

Rona Mutfak Dolabı

Üst dolapların alt dolap kadar geniş olarak düşünüldüğü, ahşap kapaklı bölümün günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Bambu ahşap mutfak tezgahı laminat değil özellikle masif olarak tercih edilmiştir. Ayrıca geniş kiler dolabı ve fırın dolabı ile elinizin altında her zaman bulabileceğiniz malzemeler olacaktır.

Uzun ve geniş adası, üzerinde ocağı ve davlumbazı ile yemek pişirirken aynı anda misafirlerinizi ağırlama keyfini de sunar.

Adanın arka kısmı komple dolaptan oluşur. Dolap içi farklı aksesuarları bulabilirsiniz.

Rona Mutfak Dolabı

Rona Mutfak Dolabı

Geniş 4m lik adasında ister gazlı ister elektrikli kullanılabilen ocak konumlandırılmıştır. Salona bakan cephede mini çiçeklik ve kitaplık bulabilirsiniz.

Frenli Kiler Sistemi

Tek parça tam boy dolabı şeklinde sunulan frenli kiler dolabı, mutfak ihtiyacınız olan tüm malzemeleri alacak kapasitede olup dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir.

Frenli Kiler Sistemi

RONA MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ
  • MDF iskelet ve gövde
  • Parlak lake ve masif ahşap kapaklar
  • Tamamen stoplu tam açılır çekmeceler
  • Stoplu menteşe sistemi
  • Blum box kiler çekmecesi
  • 55cm alt dolap derinliği
  • 55cm üst dolap derinliği
  • 33cm orta üst dolap derinliği
  • Genişlik projeye göre uygulanır.

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

Diğer Mutfak Dolabı Modelleri İçin——— MUTFAK DOLABI MODELLERİ