Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Santi Mutfak Dolabı

Santi mutfak dolabı, özgün tasarımıyla mekanınıza farklılık getirecek. Klasik alt ve üst dolap kavramı yerine, ocak üzerinde sadece davlumbaz barındırarak, ocak etrafında ferah bir alan meydana getirdik.

İpek mat lake kapaklar, antrasit grinin farklı tonlarını taşıyor. Ayrıca mat gri kapaklara uygun olarak çimstonun kemik ve beyaz tezgahlarını kullandık. Açık yada mermer tonlarında zemine uygun olarak, kontrast uyumu yakaladık.

Santi Mutfak Dolabı

Santi Mutfak Dolabı

Tüm mutfak malzemelerinizi rahatlıkla toplayabilecek büyük boy ve kiler dolaplarını da tek noktada bıraktık.

Boy dolaplarının bir farkı da içinde bulunan vitrinleri sayesinde klasik düz duvar görüntüsünü kapatmış olmasıdır. Vitrin bölümleri camlı kapaklı kullanılabildiği gibi tek başına da kullanıma uygundur.

Santi Mutfak Dolabı

Büyük boy dolaplarının hemen yanında siyah iskeletli açık raflar var. Bu raflarda tabaklarınızı dizebileceğiniz tabak aksesuarları var. Ayrıca seçmeli olarak farklı aksesuarlarınızı da bu bölümde sergilenir.

Ada içerisinde bulunan evye, altında 3 adet kapak bölümü ile size bir çok depolama alanı sunar. Ayrıca adanın arka kısmı dolaplardan oluşur. Dolap içi raf sistemleri sizin seçimlerinize göre şekillenir.

Frenli Kiler Dolabı

Kiler dolabında boydan 4 sepetli kiler bulunmaktadır. Yavaş kapanma özelliği olan bu kilerin yüksek ağırlık dayanımı da söz konusudur. Bunun yanı sıra, altında bulunan raflı bölme tam açılım çekmece ile daha fazla depolama alanı var.

Kiler DOlabı Sepeti

Santi Mutfak Dolabı Özellikleri

  • MDF iskelet ve gövde
  • İpek mat lake kapaklar
  • Gövde rengi melamin ahşap
  • Tezgah çimstone
  • Çekmece rayları tam açılım stoplu
  • Kapak menteşeleri stoplu
  • Raflar özel ışıklandırmalı

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra da 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızın son halini görürsünüz.

İnstagram Adresimiz:————————- TADİLAT MİMARI

Yaptığımız Diğer İşleri Görmek İçin——— TADİLAT ÖRNEKLERİ

Mutfak Dolabı Örnekleri İçin ————— MUTFAK DOLABI MODELLERİ