Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Tasarım Kırmızı Mutfak Dolabı

Tasarım Kırmızı Mutfak Dolabı

Klasikleşen mutfak dolaplarının dışında farklılık arayanlar için tasarım kırmızı mutfak dolabı. Başı ve sonunda farklı yükseklikte ki tezgahı, klasik 4 çekmece yerine 5 çekmece sunmaktadır. Ayrıca oval dolap kapakları, parlak lake kırmızı kapakları ile mükemmel uyum bu tasarımda birleşti.

Geniş çekmeceleri içinde tabak koymanızı sağlayan sistemler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra akrilik tezgahı, tezgah arası olarak da yekpare devam etmektedir.

Tasarım Kırmızı Mutfak DolabıKiler dolabı, üst kısmı tek parça frenli dolap olarak kullanıldığı gibi alt tarafı da raflı dolap olarak kullanılmaktadır. Bu şekilde içine sepet konularak yada raflı dolap mantığına da uygun. Dar alanda kalan mutfaklar için fazlaca depolama alanı sağlar.

Tasarım Kırmızı Mutfak Dolabı

Tasarım Kırmızı Mutfak Özellikleri

  • MDF Gövde
  • Lake kapaklar
  • Stoplu ray ve menteşeler
  • Akrilik tezgah
  • Frenli kiler dolabı
  • Çekmece içi tabaklık
  • Yekpare akrilik tezgah arası

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra da 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak Dolabı Modelleri İçin ——————- Mutfak Dolabı Modelleri sayfamızı ziyaret edin.

Komple tadilatlarınız için ———————– TADİLAT MİMARI sayfamızı ziyaret edin.