Serkan Suphi Teker serkan@tadilatmimari.com
05446348328

Torena Mutfak Dolabı

Torena Mutfak Dolabı

Torena mutfak dolabı, geniş mutfaklar için kendi standartını oluşturmuş albenisi yüksek bir mutfaktır. Akrilik beyaz kapakları, stargalaxy granit tezgahı ile mükemmel uyum sağlar. Üste açılan kapak sitemleri, stoplu tam açılım çekmeceler kullanım kolaylığı sağlar

Beyaz ve siyah kontrast uyumun en belirgin örneğidir. Özellikle ışık almayan mutfaklar için önerilir. Akrilik beyaz, yüksek parlaklığı sebebiyle mekana giren ışığı yansıtır. Bu şekilde alan daha çok ışık alır. Torena mutfak dolabının en güzel özelliği de budur. Bunun yanısıra kiler dolapları, ankastre dolapları geniş depolama alanı sağlar. L mutfak modeli olarak fazlaca tutulan bir yapıya sahiptir.

Torena Mutfak Dolabı

 

Döner Sepet

L dönen mutfağımızda kör köşeye erişim için köşe sepeti kullandık. Bu sepet mutfağınız için gerekli kavanozlar dışında tencereler içinde güzel bir kullanım alanı oluşturacaktır.

Dolap İçi Tabaklık

Tezgah altı tabaklıkla, üst dolabınızda yer edinen tabaklarınızı alt dolaplara da koyma imkanı sunuyoruz. Bu şekilde hem daha fazla tabak alabilirsiniz hem de daha efektif kullanım sağlarsınız.

Firmamız TADİLAT MİMARI çatısı altında orijinal kendi tasarımımız ürünlerini satmaktadır. 8 ayrı model, 6 farklı tasarımla siz kullanıcalara fikir veriyoruz. Mutfağınızı yenilemeyi düşünürseniz, sitemizde yer alan modelleri inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 05446348328 numaralı telefondan arayabilir, whatsapptan mesaj yazabilirsiniz. Elinizde bulunan ölçüler ile sitemizden seçeceğiniz mutfak dolabı modelini size uyarlayıp fiyatlandıralım. İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşifler ile evinize gelip ölçü alabiliriz. Daha sonra 3D model uygulamalarımız ile sizin mutfağınızın renk, ışık ve ölçülerini birebir kullanarak yeni dolabınızı görme imkanı sunuyoruz.

Mutfak dolabının yanı sıra komple anahtar teslim tadilat faliyetleri de yapan firmamız TADİLAT MİMARI nın sitesini buradan inceleyebilirsiniz. Tadilat hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Modern Mutfak Modellerini, nasıl mutfak seçimi yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız buradan sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.