Ataşehir Mutfak Dolabı

Ataşehir mutfak dolabı, ray dolap, banyo dolabı ve portmanto gibi mobilyalarınızı imal ediyoruz. Ataşehir ilçesi ve bağlı tüm semtlerinde, keşiften uygulamaya kadar tüm süreçleri büyük bir titizlikle hallediyoruz. Kendi orijinal mutfak modellerimizden size uyanı seçin, kendi mutfağınıza birebir uygulayalım.

Ataşehir, modern binaların olduğu kadar eski binaların da olduğu bir ilçe. Müteahhitlerin yaptığı, birbirine benzeyen sıkıcı dolaplarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi 05446348328 numaralı telefondan aramak.

Ataşehir Mutfak Dolabı

Ataşehir Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak dolabı, banyo dolabı ve ray dolap olarak Anadolu yakasın’da ki tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Tamamı bize ait tasarımlar ve uygulama süreci ile size en iyi mobilyayı sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken sadece hayal kurmak ve bizi aramak oluyor.

Mutfak Dolabı İmalat Süreci

Öncelikle mutfak dolabı yapılacak yerin keşfi yapılıyor. Bu konuda uzman içmimar arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek, mutfağınızın ölçüsünü alıyor. Daha sonra ölçü alma işi, sizin hayalinizde ki mutfağı anlatmanız, mutfak için kullanılmasını düşündüğümüz malzemelerin seçimi ile devam ediyor.

İç mimarın sizden aldığı bilgiler sonrasında mutfağınız için en uygun dolabın hesaplaması yapılıyor. Yapılan hesap size bildiriliyor. Onay vermeniz durumunda dolabınızın 3D model uygulaması yapılmaya başlanıyor. Uygulamada son değişiklikleri yapıyor ve onay veriyorsunuz. Onay sonrası size verilen gün içerisinde montaj yapılıp teslim ediliyor.

Komple Tadilatlarımız İçin ————–>>> TADİLAT MİMARI
Mutfak Dolabı Modellerimiz İçin—->>> MUTFAK DOLABI MODELLERİ