Maltepe Mutfak Dolabı

Maltepe mutfak dolabı, ray dolap, banyo dolabı ve tüm mobilya ihtiyaçlarınız için imalat yapıyoruz. Maltepe ve bölge semtlerinde imalatı kendimize ait mutfak modellerinden birini seçebilirsiniz. Mutfağınızın birebir ölçülerinde yeni mutfak dolabınızı sizin için üretelim.

Maltepe ilçesi, İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. Her ne kadar yeni imar alanlarına sahip olsa da 40-50 yaşlarından bir sürü bina barındırır. Bu binalarda yıpranmış, sizi yemek yapmaktan soğutan mutfaklar bulunuyor. Biz bu mutfakları sizin hayalinizde ki mutfak haline getiriyoruz.

Maltepe Mutfak Dolabı

Maltepe Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak dolabı, banyo dolabı ve ray dolap olarak Anadolu yakasın’da ki tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Tamamı bize ait tasarımlar ve uygulama süreci ile size en iyi mobilyayı sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken sadece hayal kurmak ve bizi aramak oluyor.

Mutfak Dolabı İmalat Süreci

Öncelikle mutfak dolabı yapılacak yerin keşfi yapılıyor. Bu konuda uzman içmimar arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek, mutfağınızın ölçüsünü alıyor. Daha sonra ölçü alma işi, sizin hayalinizde ki mutfağı anlatmanız, mutfak için kullanılmasını düşündüğümüz malzemelerin seçimi ile devam ediyor.

İç mimarın sizden aldığı bilgiler sonrasında mutfağınız için en uygun dolabın hesaplaması yapılıyor. Yapılan hesap size bildiriliyor. Onay vermeniz durumunda dolabınızın 3D model uygulaması yapılmaya başlanıyor.


Mutfak dolabı ve diğer mobilya üretimleri için bizi aramanız yeterli. Kadıköy ve Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşiflerimizle size yardımcı olalım.

Komple Tadilatlarımız İçin ————–>>> TADİLAT MİMARI
Mutfak Dolabı Modellerimiz İçin——->>> MUTFAK DOLABI MODELLERİ