Kadıköy Mutfak Dolabı

Kadıköy mutfak dolabı, Kadıköy ilçesi ve semtleri içerisinde mutfak dolabı imalatı yapıyoruz. Eviniz yada işyeriniz için mutfak dolabına ihtiyacınız olduğunda bizi arayıp ücretsiz keşiflerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy ilçesi ve bağlı semtleri, kentsel dönüşümle yeni binalara sahip olsa da, genel olarak eski binaların olduğu bir ilçedir. 30 ila 50 yaş arasında bulunan binaların komple tadilata ihtiyacı vardır. Bu tadilat işlerinin en büyük kalemi mutfak dolabı imalatı.

Şirketimiz TADİLAT MİMARI komple tadilat işleri yapıyoruz. Aynı zamanda kendi atölyemizde sizler için mutfak dolabı imalatı ve mobilya üretiyoruz.

Kadıköy Mutfak Dolabı
Kadıköy Mutfak Dolabı

Kadıköy Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak dolabı imalatı, yanı sıra portmanto, banyo dolabı, ray dolap imalatımız da mevcuttur. Genel olarak Kadıköy için mobilya imalatı yapıyoruz. Komple tadilatını yaptığımız evlerde, sürecin takibini yapıyoruz. Bu şekilde üretim ve montaj sürecini takip etmek daha rahat oluyor.

Mutfak Dolabı İmalat Süreci Nasıldır?

Öncelikle mutfak dolabı yapılacak yerin keşfi yapılıyor. Bu konuda uzman içmimar arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek, mutfağınızın ölçüsünü alıyor. Ölçü alma işi, sizin hayalinizde ki mutfağı anlatmanız, mutfak için kullanılmasını düşündüğümüz malzemelerin seçimi ile devam ediyor.

İç mimarın sizden aldığı bilgiler sonrasında mutfağınız için en uygun dolabın hesaplaması yapılıyor. Yapılan hesap size bildiriliyor. Onay vermeniz durumunda dolabınızın 3D model uygulaması yapılmaya başlanıyor.

Mutfak Tasarım ve Uygulaması

Mutfak dolabı ve diğer mobilya üretimleri için bizi aramanız yeterli. Kadıköy ve Anadolu yakasının tüm ilçeleri için ücretsiz keşiflerimizle size yardımcı olalım.

Komple Tadilatlarımız İçin ————–>>> TADİLAT MİMARI

Mutfak Dolabı Modellerimiz İçin——->>> MUTFAK DOLABI MODELLERİ