Country Mutfak Dolabı Örnekleri

Country mutfak dolabı örnekleri için size dünyanın farklı yerlerinden derlediğimiz 15 mutfağı sunuyoruz. Country tarzı mutfak dolabı, ingiliz country olarak bilinir ve klasik ingiliz dekorasyonu mantığını taşır. Genel olarak beyaz, yeşil, mavi gibi canlı renkler tercih edilir. Son dönemde antrasit gri yada siyah tonlarında tercih edildiği görülmüştür. Aşağıda ki örneklerde bunu fazlaca göreceksiniz.

Country mutfak dolaplarının en belirgin özelliği göbekli kapaklarının olmasıdır. Lake yada membran olarak yaptırılabilir. Genellikle mat yada saten parlaklıktadır. Bu gibi keskin özelliklerinin yanı sıra farklı süsleme seçenekleri de bulunabilir. Rustik mutfak dolaplarından daha modern bir görüntüye sahiptirler. 

Farklı renklerde, değişik şekillerde bir çok country mutfak dolabı olabilir. Galerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Evinize gelip ölçüsünü alalım, beğendiğiniz country mutfak dolabını evinize uygulayalım. 

3D Mimari tasarım, ince işçilik ve kalite malzeme ile sizin için en iyisini yapıyoruz. Tek yapmanız gereken 05446348328 numaralı telefondan ve whatsapp tan bize ulaşmanız. Elinizde ki ölçüyü, istediğiniz özelliklere göre fiyatlandıralım. Sonra da sizin istediğiniz şekilde uygulayalım

İstanbul Anadolu Yakası için ücretsiz keşiflerimiz mevcuttur. Projenize göre Avrupa yakası için de keşif yapılabilir. 

Tüm evinizin tadilatları için www.tadilatmimari.com sitemizi tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İnstagram hesabımız tadilatmimari yi takip edebilirsiniz.