Membran Mutfak Dolabı Örnekleri

Membran mutfak dolabı örnekleri için Avrupa ve Hindistan’dan farklı örnekler sunuyoruz. Membran kapakların, akrilik ve lake kapaklara göre en büyük avantajı maliyetidir. Ortalama 7-8 m tül bir mutfakta 10.000TL ye yakın maliyet avantajı sunar. Country tarz mutfak dolaplarında lake yerine kolaylıkla kullanılabilir. Genellikle göbekli, kanallı kapaklarda tercih edilir. 

Membran dolap kapaklarının bir diğer güzel özelliği de diğerlerinde göre sudan daha az etkileniyor. Bu şekilde banyo dolapları için de membran kulllanmak daha avantajlı olacaktır. 

Farklı renklerde, değişik şekillerde bir çok membran mutfak dolabı olabilir. Galerimizden istediğinizi seçebilirsiniz. Evinize gelip ölçüsünü alalım, beğendiğiniz membran mutfak dolabını evinize uygulayalım. 

3D Mimari tasarım, ince işçilik ve kalite malzeme ile sizin için en iyisini yapıyoruz. Tek yapmanız gereken 05446348328 numaralı telefondan ve whatsapp tan bize ulaşmanız. Elinizde ki ölçüyü, istediğiniz özelliklere göre fiyatlandıralım. Sonra da sizin istediğiniz şekilde uygulayalım

İstanbul Anadolu Yakası için ücretsiz keşiflerimiz mevcuttur. Projenize göre Avrupa yakası için de keşif yapılabilir. 

Tüm evinizin tadilatları için www.tadilatmimari.com sitemizi tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İnstagram hesabımız tadilatmimari yi takip edebilirsiniz.